WIADOMOŚCI

Mario Illien nawiązał współpracę z McLarenem?
Mario Illien nawiązał współpracę z McLarenem?
Piątkowe spotkanie FIA z przedstawicielami producentów silników zapowiada się bardzo ciekawie.
baner_rbr_v3.jpg
Wczoraj donosiliśmy, że w Paryżu ma pojawić się przedstawiciel koncernu Audi, ale niemieckie media podają, że w sumie pojawią się tam przedstawiciele aż ośmiu producentów. Koncern Volkswagena w rzeczywistości ma reprezentować prezes Lamborghini i były szef zespołu Ferrari, Stefano Domenicali.

„Celem piątkowego spotkania jest poznanie opinii producentów na temat tego jak powinniśmy rozwijać jednostki napędowe w przyszłości” mówił Toto Wolff z Mercedesa. „Na spotkaniu tym będą obecni również producenci nie biorący obecnie udziału w mistrzostwach.”

Media spekulują, że oprócz Ferrari, Renault, Hondy i Mercedesa w Paryżu stawią się także reprezentanci Coswortha oraz kolejnego japońskiego producenta.

„Nawet jeżeli pojawimy się na tym spotkaniu, wejście do świata Formuły 1 nie jest dla nas obecnie najważniejszym tematem” mówił rzecznik prasowy Audi.

Auto Bild podaje również, że na spotkaniu z FIA będzie również obecny Mario Illien, który do niedawna pracował dla Red Bull i Renault, a według niemieckiej gazety teraz powrócił do współpracy z McLarenem.

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

4 KOMENTARZE
avatar
tonia24

31.03.2017 07:23

0

"Media spekulują, że oprócz Ferrari, Renault, Hondy i Mercedesa w Paryżu stawią się także reprezentanci Coswortha oraz kolejnego japońskiego producenta." Czyżby Toyota?


avatar
Reseller

31.03.2017 11:35

0

Pewnie tak. Tylko co z tego? Mercedes kilka lat przed wprowadzeniem zaturbionych silników miał już sprawny generator. Jeśli Audi albo Toyota teraz by zaczęły prace nad silnikami to wejdą do gry jak obowiązujące będą silniki 1.2 z czterema sprężarkami.


avatar
St Devote

31.03.2017 17:04

0

A gdzie reprezentanci TAG Heuera? Co na to dr Helmut Marko?!! Jak udawać, to do końca...


avatar
pz0

02.04.2017 13:37

0

@3. Oczywiście że będą przedstawiciele TAG. Będą wręczali zegarki producentom silników :)


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu